Modely stanů

Barvy: hnědá, písková

Adventure

Rozměr: 160x210cm

Počet osob: 2+1
Hmotnost: 65 kg
Výbava: Teleskopický žebřík 2,3m matrace

držáky na příčníky ( zahrádku ) 

Rozměry po rozložení - 160 x 206 x 90 cm

Rozměry po složení - 160 x 125 x 28 cm

Rozměry místa pro spaní - 160 x 206 cm

Barvy: hnědá ,písková

Family

Rozměr: 210x210cm

Počet osob: 2+2

Hmotnost: 82 kg
Příslušenství: Teleskopický žebřík 2,3m.matrace

Rozměry po rozložení - 210 x 206 x 90 cm

Rozměry po složení - 215 x 125 x 28 cm

Rozměry místa pro spaní - 210 x  206 cm

Volitelné příslušenství

Podlaha je vyrobena z hliníku vyplněného izolační pěnou. Třívrstvá stanová podlaha poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Na podlaze je 3 cm silná matrace s odnímatelným krytem. Pod matrací je speciální pěna HONEYCOMB, která snižuje vlhkost. Okna jsou opatřena otevíratelnou moskytiérou. Vstupní otvor je opatřen sítěmi proti komárům. Stan je tak zcela chráněn před nežádoucímu hmyzu.
Stan je opatřen střešním oknem a dvěma vaky pro malé předměty visící vně vedle žebříku.
Vlastnosti:
- stěny z nejkvalitnější impregnované bavlny (plátno) o hmotnosti 280 g/m (většina prodejců nabízí stany z tenčího materiálu - 260g) vyztužená síťovinou (ripstop) v kombinaci s polyesterem. To zajišťuje vodotěsnost a vynikající prodyšnost. Švy stěn jsou lepeny, aby se zabránilo protékání během deště. 4 hlavní otvory (2 vstupy a 2 okna) zajištěné proti komárům a zástěny zvenčí i venku umožňují dokonale řídit vnitřní teplotu. Při chladnějších nočních hodinách zavíráme otvory na obou stranách, v teplejších je otevřeme, a ponecháme pouze sítě proti komárům. Dává pocit chládku i ve velmi teplém počasí.
- tropický - vodotěsný 420D polyester je navržen tak, aby zaručoval proudění vzduchu mezi stěnami a střechou      stanu.
- Vnější lakované víko je vyrobené ze skleněného vlákna
- předsíň byla také vyrobena z nejkvalitnější impregnované bavlny (plátna) s hmotností 280 g/ mr, poskytuje spoustu prostoru - může snadno ubytovat několik lidí společně se stolem a židlemi.Teleskopický žebřík je dlouhý 2,3 metru. V případě potřeby lze objednat 2.6m metrový žebřík
Stan má hliníkové montážní lišty a sadu držáků pro střešní nosič nebo příčníky