VIVO 190


Vaše ložnice na cesty 

I v přírodě můžete pohodlně a bezpečně  spát. Dostatečný prostor pro Vás a vaše blízké. Stačí ulehnout a nerušeně pozorovat hvězdy střešním oknem. Rychlé a jednoduché rozložení. Stan snadno připevníte na střešní nosič nebo příčníky.


Pohodlí a komfort

Stěny z nejkvalitnější impregnované bavlny (plátno) o hmotnosti 280 g/m (většina prodejců nabízí stany z tenčího materiálu - 260g) vyztužená síťovinou (ripstop) v kombinaci s polyesterem. To zajišťuje vodotěsnost a vynikající prodyšnost. Švy stěn jsou lepeny, aby se zabránilo protékání během deště. 4 hlavní otvory (1 vstup a 3 okna) zajištěné proti komárům a zástěny zvenčí i venku umožňují dokonale řídit vnitřní teplotu. Při chladnějších nočních hodinách zavíráme otvory na obou stranách, v teplejších je otevřeme a ponecháme pouze sítě proti komárům. Dává pocit chládku i ve velmi teplém počasí.

Vodotěsný 420D polyester je navržen tak, aby zaručoval proudění vzduchu mezi stěnami a střechou stanu. Vnější lakované víko je vyrobené ze skleněného vlákna. 2 vzduchové písty pomáhají při rozložení. Podlaha je vyrobena z hliníku vyplněného izolační pěnou. Třívrstvá stanová podlaha poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Na podlaze je 3 cm silná matrace s odnímatelným krytem. Okna jsou opatřena otevíratelnou moskytiérou. Na vstupním otvoru je síť proti komárům. Stan je tak zcela chráněn před nežádoucím hmyzem.

Stan je opatřen střešním oknem a dvěma vaky pro malé předměty visící vně vedle žebříku.


Příslušenství

- teleskopický žebřík 2,3 m
- LED osvětlení
- hliníkové montážní lišty a sadu konzol pro szřešní nosič nebo lišty

Parametry

Model: VIVO 190
Počet osob: 2 + 1 (2 dospělí + 1 dítě)
Hmotnost: 75 kg
Výbava:  teleskopický hliníkový žebřík 2,3m
                 matrace
                 držáky na příčníky nebo zahrádku
Rozměry místa pro spaní: 185 x 200 cm
Dostupné barvy: oranžová, písková
Cena: 61.500,- Kč s DPH

Chcete si stan prohlédnout?